Tuesday, 18 August 2015

Senarai Nombor Telefon Para Ustaz dan Ilmuan 2015

Berikut adalah senarai Nombor Telefon Para Ustaz dan Ilmuan yang tinggi ilmunya untuk sebarang rujukan jika perlu :
P/A Ustaz Azhar Idrus 019-988 6160
P/A Ustaz Dr.Haji Mohd Izhar Ariff Mohd Kashim 013-2328084
Ustaz Dr Abd Basit Abd Rahman 0199441881
Ustaz Hanafi Abdul Malik 013668 2940
Ustaz Ghazali Ibrahim 019336 9949
Ustaz Dr Zahazan Mohamed 0193538554
Ustaz Ahmad Husni Abd Rahman 0192602700
Ustaz Mohamad Abdullah 0193641643
Ustaz Mohd Nidzam Abd Kadir 0192202355
Ustaz DrDanial Zainal 019456 6580
Ustaz Rohidzir Rais 019545 2750
Ustaz Roslan Mohammad 012383 1963
Ustaz Mohd Amri Abdullah 0133735293
Ustaz Abdul Hadi Bakri 0124819378
Ustaz Halim Din 0122701066
Ustaz Fauzi Mustafa 0192661484
Ustaz Dr Zulkifli Al Bakri 0126822797
Ustaz Sabri Omar 0177060489
Ustaz Shukri Ali 0139222670
Ustaz Mohd Nazri Mat Zin 0139207121
Ustaz Mohd Salahuddin Dato Mohamed DBP 0149693959
Ustaz Zaharuddin Abd Rahman 0132570400
Ustaz Zamri Zainuldin 0192707303
Ustaz Dato Zawawi Jusoh 0193292757
Ustaz Zul Ramli 0132260018
Ustaz Syed Abd Kadir 0177770282
Ustaz Syed Nor Hisyam 0193310719
Ustaz Wan Akashah 0193576445
Ustaz Hasnil 0133974600
Ustaz Haslin 0126926446
Ustaz Jazlan 0197007667
Ustaz Adlan Abd Aziz 0197105167
Ustaz Badlishah 0139330660
Ustaz Dr Lokman Ibrahim 0139355277
Ustaz Dusuki Ahmad 013321 3775
Simpan nombor telefon ini untuk rujukan pihak tuan-puan bagi jemputan ceramah/program.
— watching AL-Kulliyyah d TV3.

Dari Face Book Tan Sri AJ

17 comments:

  1. thanks En.khairuddin for the info... :D sangat2 berguna

    ReplyDelete
  2. malu nk call..nk whatsapp pun malu gak

    ReplyDelete
  3. TERIMA KASIH PERKONGSIAN INFO...

    ReplyDelete
  4. wah... nice sharing en.lim *thumbs up* :)

    ReplyDelete
  5. terima kasih di atas perkongsian.. :)

    ReplyDelete
  6. wahh... bagus betul share tentang ni!! senang lah untuk siapa2 nak panggil ceramah kan

    ReplyDelete
  7. waaa.. moga bermanfaat untuk mreka2 yang mencari ustaz2 nk buat program =)

    ReplyDelete
  8. Thanks for this lovely good info :D

    ReplyDelete
  9. Info yg bermanfaat. T kasih atas perkongsian sahabat..

    ReplyDelete